Aktuálně - Základní škola speciální a Mateřská škola - Chomutov

OVERVIEW

The website specialni-skola.cz presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have traversed six pages inside the web site specialni-skola.cz and found zero websites referencing specialni-skola.cz. I unearthed one public communication accounts belong to this website.

SPECIALNI-SKOLA.CZ TRAFFIC

The website specialni-skola.cz is seeing diverging quantities of traffic all over the year.
Traffic for specialni-skola.cz

Traffic ranking (by month) for specialni-skola.cz

Traffic ranking by day of the week for specialni-skola.cz

WHAT DOES SPECIALNI-SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of specialni-skola.cz Mobile Screenshot of specialni-skola.cz Tablet Screenshot of specialni-skola.cz

SPECIALNI-SKOLA.CZ SERVER

I found that the main page on specialni-skola.cz took one thousand seven hundred and twenty milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
88.86.102.3

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We diagnosed that specialni-skola.cz is weilding the Microsoft-IIS/6.0 operating system.

Aktuálně - Základní škola speciální a Mateřská škola - Chomutov

PARSED CONTENT

The website states the following, "Naše mateřská škola bude v době letních prázdnin." I viewed that the web site said " 30 6 jsme společně zakončili školní rok rozdáním vysvědčení a rozloučili jsme se s Lukáškem a Járou, kteří naší školu už opouštějí." They also said " Pasování předškoláků na školáky s oblíbeným krejčíkem Honzou. Naše škola je zapojena do projektu EU peníze školám Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Denní teploty 33 až 37 C." The meta header had Aktuálně as the first search term.

ANALYZE SUBSEQUENT BUSINESSES

Specialni školy Hradec Králové REGISWEB

Účební plán školy, dokumenty. Info o škole - kontakty. Směrnice školy, zákony ve. Klikni a vstup na nové stránky školy. Mateřská škola,Speciální základní škola a Praktická škola Hradec Králové, Hradecká 1231. Zajišťuje komplexní nabídku vzdělávacích programů.

Speciální škola

REHAB POBYTY SDRUŽENÍ - BES. Základní škola a Mateřská škola, Ostrava - Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem. Projektový den Základy finanční gramotnosti. Po návratu do školy plnili žáci další úkoly např. Zjišťovali a doplňovali cenu jednotlivého zboží. Zjišťovali a vypočítávali sumu peněz v peňežence.

Základní škola speciální a praktická škola Čáslav - DIAKONIE ČCE

Základní škola speciální a praktická je plně organizovaná škola pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením. Základní škola speciální a praktická škola Čáslav. Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Krásné prázdniny 2015 přejí zaměstnanci školy. Školní akce - červen 2016. Pozvánka na Hry na zahradě 14. Josef Moravec - Adria Žehušice.

Škola Merklín - DIAKONIE ČCE

Jsme škola zaměřená na vzdělávání a výchovu dětí s mentálním postižením, více vadami a autismem. Video - Vystoupení dětí Karkulka. Video - Čarodějnický rej 2014. Video - Hrady z písku. Video - Vánoční koncert Merklín 2014. Video - Mikulášská besídka 2014. Video - Pojďte s námi do pohádky, poznáváme hrady, zámky.